Vyhlášení výsledků celotáborové hry

Trofeje pro ty nejúspěšnější

Vážení rodiče,

tábor je za námi, přináším vám pro letošek poslední report, tentokrát z vyhlášení výsledků celotáborové hry.

Začneme doplňkovými soutěžemi.

Nejlepší běžec ze starších byl Franta Rožec, následoval David Kořínek a Petr Komínek. V kategorii mladších kraloval Andrej Litoš, po něm doběhl Vojta Veselý a David Billy.

Nejrychlejší běžec Franta Rožec

V závodu v plavání se delfínu podobal Mathias Kolda, za ním Adam Valeš a na třetím místě byl Jacob Zeman. V mladších zazářil Andrej Litoš následován Vojtou Veselým a Markem Fialou.

Šampion v plavání

Nejtěžší ulovenou rybou ve starších byl kapr 10,62kg a šťastným lovcem se stal David Vrbenský. Dále se soutěžilo kdo uloví nejvíce kaprů. Úžasných 53 kaprů za tábor zdolal ve starších Adam Valeš, v kategorii mladších vyhrál Andrej Litoš za krásných 33 kusů.

Lovec nejvíce kaprů s trofejí i cenou – lampou do bivaku

Nejdelší dravou rybu, a to sumce 83cm ulovil ve starších Jonáš Šetek, v mladších bodoval se štikou 71 cm Patrik Walter. Nutno podotknout, že oba úlovky byly ze Sázavy.

Jonáš s cenou za krásného sumce

Nejdelší nedravou rybu ve starších vytáhnul David Vrbenský (kapr 90 cm). V mladších to byl s kaprem 83 cm Jan Moucha.

Honza Moucha a trofej za nejdelší nedravou rybu

Nesmíme zapomenout na jednu speciální cenu. Cenu Fair Play, ve které se hodnotí chování, ochota pomoci vedoucím a táborníkům a celkové lidské kvality, získal David Vrbenský. David s námi letos jel naposled a kdo ví, třeba se do budoucna připojí k našemu týmu vedoucích.

cena Fair Play a David Vrbenský

A jsme ve finále! Do celotáborové hry se počítaly body za ulovené ryby, sporty, poznávačku ryb, úklid, doprovodné soutěže i pomoc vedoucím.

Tím nejúspěšnějším v kategorii mladších byl Vojta Veselý! Na druhém místě se umístil Andrej Litoš a na třetím místě skončil Patrik Walter.

Rybář tábora Vojta Veselý (kategorie mladších)

Suverénně nejúspěšnějším rybářem tábora se stal Jakub Krupka, následován Adamem Valešem a Tomášem Kobrlem.

Celkově nejúspěšnější rybář tábora – Jakub Krupka

Nezávodilo se pouze o trofeje, ale i hodnotné ceny od sponzorů a partnerů tábora. Pro ty nejlepší byly cenou například rybářský přístřešek, prut, naviják, luxusní podběrák, kaprařská i přívlačová taška a další.

Bez ceny ale neodešel vůbec nikdo! Spousta drobností byla připravena skutečně pro každého.

Celkově se tábor velice vydařil, ulovilo se velké množství ryb (zejména dravci na řece překvapili) a všechny děti si tábor moc užily. Děkujeme sponzorům a partnerům, pořadateli a hlavně všem obětavým vedoucím, kteří si vzali na 14 dnů dovolenou, aby se během ní věnovali právě vašim dětem.

Za tým vedoucích

Pavel

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Vyhlášení výsledků celotáborové hry

 1. Ještě jednou děkuji za letošní tábor, který jste i přes letošní nepříznivé podmínky uspořádali. Tábor byl stejně jako v loni skvělý, Fanda byl nadšen od prvního do posledního dne a klidně by s Vámi vydržel celé prázdniny 😊. I letos se opět hodně naučil a hlavně se dobře bavil jak rybařením, tak doprovodným programem. Už se těší na příští rok. Přeji hezký zbytek prázdnin Mrázková

  • Dobrý den, to moc rádi slyšíme! Tábor je hlavně o rybaření, ale jsem rád, že děti ocení i aktivity mimo rybolov. Celé léto u vody bych si taky dokázal představit, těch 14 dnů uteče jako voda. Budeme se na Fandu těšit i příští rok, je to fajn kluk. Pavel

 2. Dobrý den, také moc děkujeme. Matěj byl nadšený, spoustu se naučil a prý bude jezdit do 18ti 😉 tak uvidíme jestli mu to vydrží. Byli bychom rádi, jste skvělá parta. Tak snad příští rok na viděnou. Díky Pavle, hlavně vám! Plívovi

  • Dobrý den Plívovi! Moc děkuji, dobrá parta vedoucích je základ, pak tábor šlape jako hodinky. Je super vědět, že i ti nejmenší si od nás nějaké rybářské zkušenosti odnesou. Jinak je Matěj na svůj věk už pan rybář. Mějte se hezky a na viděnou příští rok! Pavel

 3. Děkuji Vám za pořádání tohoto hromadného přátelského rybářského setkání , Vojta si to s Vámi i na podruhé moc a moc užil a vítězství ho určitě potěšilo.
  PS.právě bivakuje na noc u Cidliny a dělá si zálusk na místního sumce, …uvidíme s čím ráno přijde.
  Hezké léto

  • Také děkujeme a jsme rádi, že si tábor Vojta užil. Dejte vědět, jestli toho sumce dostal! 🙂 Mějte se, Pavel

   • Pavle, z nočního lovení v Cidlině byl nakonec úhoř 63cm a okoun25cm, …taky shořela špička prutu v ohništi 🤣…Vojta to nevzdává, po deštích se tam ubytuje znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *