Informace/Přihláška

Pro rok 2022 je náš tábor již plně obsazen!

Informace pro rodice 2022-fin

Lekarsky posudek

Informace pro rodiče

Adresa: 

Autokemp HORKA II

Zruč nad Sázavou

285 22

Vedoucí tábora: 

Ing. Martin Procházka (hlavní vedoucí) 775 150 674

František Marek (zástupce hl. vedoucího) 602 808 809

Klára Procházková (zdravotník) 777 844 796

Každé dítě musí mít s sebou

 • Platný rybářský lístek, členský průkaz a povolenku k rybolovu. (Nemusí být nutně Středočeská – hostovací povolenka na řeku na dané období bude organizátorem pro děti zajištěna zdarma, je však nutné odeslat scan rybářského lístku a členské legitimace provozovateli tábora na e-mail muzik@rybaripraha.cz).
 • Základní rybářskou výbavu: podběrák, metr, peán, min. 2 rybářské pruty + 2 navijáky, (doporučená tloušťka vlasců na řeku od Ø 0,15mm do Ø 0,25mm; na kaprové pruty na pískovnu silnější, min. Ø 0,28mm + úniková montáž), náhradní vlasce, olůvka, závěsky, háčky, splávky, bročky, hlásiče, skládací rybářskou židličku, krmítka, krmení a nástrahy – vše v množství dle uvážení (disponujeme lednicí na živé nástrahy). Dále krabičku na živé nástrahy (podepsanou lihovým fixem, bílé červy zajištěny po celou dobu tábora), otvírací nožík, toaletní papír, čelovka, reflexní prvek na oblečení a rybářskou výbavu.
 • Rybářský oděv (pláštěnka či jiný nepromokavý oděv, holínky, boty do vody, plavky, čepice – dostatečné množství oblečení pro případ nepříznivého počasí!).
 • Sportovní oděv, kvalitní obuv a další sportovní potřeby (celodenní pochoďák, závod v běhu, fotbal proti vedoucím, stolní tenis, atd.).
 • Osobní věci, hygienické potřeby a přiměřené kapesné (plánujeme min. 1 celodenní výlet).
 • Uzavíratelný kovový ešus (bez vnitřní nádoby!!!), kovový hrníček, velká lžíce, malá lžička, 1l láhev na pitívše podepsané lihovým fixem. (lůžkoviny i kompletní stravovací servis jsou pro všechny účastníky tábora zajištěny, jsme však rybáři a tak se někdy chceme stravovat i u vody).

Zakazuje se mít s sebou

 • Dlouhé nože, mačety, sekery či jiné nebezpečné předměty (v případě nálezu budou tyto dítěti okamžitě odebrány a předány rodičům v den příjezdu). 
 • Nález zákonem zakázaného předmětu či zjištění jeho užití (např. alkohol, THC či jiné OPL) nebo zjištění chování odporujícího dobrým mravům (šikana či jiné neakceptovatelné chování), bude mít za následek okamžité přerušení pobytu dítěte na letním rybářském soustředění.
 • Rodiče (či zákonný zástupce uvedený na přihlášce) budou o takovém jednání neprodleně telefonicky vyrozuměni hl. vedoucím a vyzváni k okamžitému vyzvednutí dítěte v místě konání. Předčasné ukončení účasti táborníka na LTM nezavdává povinnost organizátorovi k vrácení uhrazených finančních prostředků.

Důležité upozornění

 • Drahou elektroniku, hračky, mobilní telefony, tablety, peníze či jiné cennosti brát pouze v nejnutnější míře a po důkladném zvážení rodičů – za případné poškození či ztrátu nenese organizátor tábora odpovědnost.  Zvažte zejména nutnost mobilního telefonu u mladších dětí, neboť telefony stále častěji narušují poklidný chod tábora (každé dítě si může v případě nutnosti zavolat domů rodičům telefonem hl. vedoucího nebo zdravotnice na požádání a zdarma).
 • V případě, že Vaše dítě užívá nějaké léky, tyto je třeba při odjezdu předat zdravotníkovi s návodem na dávkování a užívání (budou patřičně uskladněny v lednici na léky). Na jakékoli obtíže Vašeho dítěte při odjezdu upozorněte zdravotníka! 
 • Průkaz pojištěnce a očkovací průkaz (kopie) odevzdají všichni účastníci tábora zdravotníkovi při odjezdu společně s dalšími dokumenty (cca týden před odjezdem Vám budou zaslány elektronicky hl. vedoucím, vyplněné přineste k odjezdu, aby se zdlouhavým „odbavením“ nezdržoval odjezd – bezinfekčnost, souhlas s transportem, prohlášení Covid-19, apod.)
 • Základní podmínkou účasti táborníka je zaplacení plné ceny tábora na účet ČRS do 1. června 2022 a odevzdání platného lékařského posudku nejpozději v den odjezdu!
 • Vyplněnou přihlášku zašlete elektronicky nejpozději do 1. května 2022 na e-mail: vodolanova@rybaripraha.cz. Čitelně vyplněnou přihlášku lze zaslat také poštou nebo ji osobně předat na sekretariát ČRS, Územního svazu města Prahy.
 • V případě, že upřednostňujete vlastní dopravu, informujte o této skutečnosti s dostatečným předstihem e-mailem hl. vedoucího (ráno v den odjezdu to opravdu není dostatečné). Užití vlastní dopravy nezakládá důvod ke snížení zaplacené ceny tábora.
 • Při užití vlastní dopravy přivezte děti dne 16. 7. 2022 v čase 15:00 – 17:30 a vyzvedávejte dne 30. 7. 2022 od 9:00 do 11:30 (děti není vhodné vyzvedávat již v pátek, neboť přijdou o vyhlášení celotáborové soutěže, hodnotné ceny a rozlučkový táborák).
 • Fotografie, videa a další aktuality z průběhu tábora naleznete na táborovém webu www.rybarsky-tabor.cz 
 • Pokud budete dítěti posílat balíček (např. nějaké zapomenuté rybářské vybavení), použijte přesně tuto adresu: Autokemp Horka II, dětský rybářský tábor, jméno dítěte, Zruč nad Sázavou, 285 22 (pokud jako adresáta uvedete na prvním řádku jméno dítěte, pošta doručí balík na poštu a bez občanského průkazu, který vaše dítě samozřejmě nemá, balík nikomu nevydá).

Odjezd:  sobota 16. 7. 2022 v 13,00 hod., Litoměřická ulice, Praha 9, Prosek, (100 m nad mototechnou – parkoviště u kostela) – nakládání věcí od 12:30 hod. (přijeďte tedy raději dříve, než později)

 Příjezd:  sobota 30. 7. 2022 14,00 – 15,30 hod. na výše uvedené místo (odjezd z kempu plánován v cca 13:30, doba jízdy cca 1 a ½  hod.)