Změna termínu tábora!!!

Vážení rodiče, milí táborníci,

Vzhledem k vytíženosti kempu v Horce vodáky v prvních čtrnácti dnech prázdnin(především okolo svátků), měníme termín konání tábora v roce 2022.

Nový termín je 16.7. až 30.7. 2022.

Nový termín zaručí pohodové rybaření na Sázavě a vyhneme se tomu největšímu tlaku vodáků, kdy bude v kempu větší klid. Myslete na to při plánování letních dovolených, aby vaši mladí rybáři/rybářky o tábor nepřišli.

Už teď se těšíme!

Pavel

Listopadové setkání vašich vedoucích

Vaši vedoucí

Milí táborníci,

na začátku listopadu proběhlo setkání vašich vedoucích v hospůdce našeho kamaráda Nikoli. Účast byla oslabena o dva vedoucí nakažené covidem, ale nebojte, oba jsou téměř bez reakce a v pořádku.

Během večera dostal každý vedoucí svůj prostor pro zhodnocení uplynulého ročníku našeho tábora a každý přednesl své nápady jak obohatit program v roce příštím. Máte se na co těšit!

I když je u mnohých stále obtížnější, vzhledem k rodinným povinnostem, vyčlenit si celých 14 dnů dovolené na tábor, tak jsme se shodli, že tábor bude a to ve stejném složení vedoucích, z čehož mám velkou radost.

Sledujte naše stránky, pravděpodobně dojde k posunutí termínu tábora dále od začátku prázdnin, tak abyste adekvátně naplánovali dovolené s rodiči. Hned jak bude vše potvrzeno, napíšu sem přesné datum.

Za vaše vedoucí

Pavel