Krásné umístění vašich vedoucích na kaprařských závodech

Ahoj táborníci!

Vašim vedoucím se skutečně dařilo na 24h kaprařských závodech konaných na sportovním revíru Hruškov u Stříbrné Skalice. Memoriál Emila Jíchy (pojmenovaný po zesnulém předsedovi MO Vysočany) se nám skutečně vydařil, v konkurenci 30ti rybářů vaši vedoucí obsadili 1.,3. a 5. místo. Pojďme se podívat, jak závod probíhal.. 🙂

V sobotu v devět ráno proběhlo losování lovných míst a hned se na nás usmála štěstěna. Já(Pavel) jsem si vylosoval místo hned vedle našeho hlavase Martina, Fanda začal lovit jen o pár míst dál, takže o zábavu a společná kafíčka bylo postaráno!

V jedenáct hodin se závod odstartoval a aktivita ryb byla opravdu vlažná. Do noci Jsme viděli na rybníku pouze jeden záběr a na břehu skončil osmikilový amur, bohužel pro nikoho z naší party. Soutěžilo na 3 nejtěžší ryby pro daného lovce(pouze kapr/amur) a dlouho to vypadalo, že tento osmikilový amur rozhodne o vítězství.

Jak už to na podobných revírech bývá, ryby začaly být aktivní až za tmy. Zhruba v jednu hodinu v noci mi zabral nádherný 13,5 kg lysec a dostal jsem se do vedení. Foto je zde:

V půl čtvrté se mi rozezněl příposlech v bivaku a na břehu skončil krásný 12ti kilový šupináč. Nedlouho po mě se usmálo štěstí i na Martina a ulovil šupíka o váze 12,5 kg. Zde je jeho úlovek:

Franta se během noci trápil s malými rybami, protože bodovaná ryba byla až od pěti kilogramů. Nakonec se na něj také usmálo štěstí a jeden větší kapr mu dopomohl ke krásnému umístění „na bedně“.

Závody jsme si moc užili a v konkurenci bezmála třiceti rybářů jsme obsadili tato místa:

  • 1. místo – Pavel
  • 3. místo – Franta
  • 5. místo – Martin

Mějte se u vody fajn a na táboře na viděnou!

Za tým vedoucích

Pavel

Tábor je pro letošní rok zcela naplněn!

Vážení rodiče,

Náš tábor je pro letošní rok již zcela naplněn, neposílejte další přihlášky, náhradníků je skutečně dost. Rozhodování, koho z kapacitních důvodů odříci, bude skutečně složité..

V týdnu od 4.6. do 8.6. budete vyrozuměni o přijetí/nepřijetí.

Děkujeme za pochopení.

Za tým vedoucích

Pavel