Krásné umístění vašich vedoucích na kaprařských závodech

Ahoj táborníci!

Vašim vedoucím se skutečně dařilo na 24h kaprařských závodech konaných na sportovním revíru Hruškov u Stříbrné Skalice. Memoriál Emila Jíchy (pojmenovaný po zesnulém předsedovi MO Vysočany) se nám skutečně vydařil, v konkurenci 30ti rybářů vaši vedoucí obsadili 1.,3. a 5. místo. Pojďme se podívat, jak závod probíhal.. 🙂

V sobotu v devět ráno proběhlo losování lovných míst a hned se na nás usmála štěstěna. Já(Pavel) jsem si vylosoval místo hned vedle našeho hlavase Martina, Fanda začal lovit jen o pár míst dál, takže o zábavu a společná kafíčka bylo postaráno!

V jedenáct hodin se závod odstartoval a aktivita ryb byla opravdu vlažná. Do noci Jsme viděli na rybníku pouze jeden záběr a na břehu skončil osmikilový amur, bohužel pro nikoho z naší party. Soutěžilo na 3 nejtěžší ryby pro daného lovce(pouze kapr/amur) a dlouho to vypadalo, že tento osmikilový amur rozhodne o vítězství.

Jak už to na podobných revírech bývá, ryby začaly být aktivní až za tmy. Zhruba v jednu hodinu v noci mi zabral nádherný 13,5 kg lysec a dostal jsem se do vedení. Foto je zde:

V půl čtvrté se mi rozezněl příposlech v bivaku a na břehu skončil krásný 12ti kilový šupináč. Nedlouho po mě se usmálo štěstí i na Martina a ulovil šupíka o váze 12,5 kg. Zde je jeho úlovek:

Franta se během noci trápil s malými rybami, protože bodovaná ryba byla až od pěti kilogramů. Nakonec se na něj také usmálo štěstí a jeden větší kapr mu dopomohl ke krásnému umístění „na bedně“.

Závody jsme si moc užili a v konkurenci bezmála třiceti rybářů jsme obsadili tato místa:

  • 1. místo – Pavel
  • 3. místo – Franta
  • 5. místo – Martin

Mějte se u vody fajn a na táboře na viděnou!

Za tým vedoucích

Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *