Doplnění rybářské výbavy na náš tábor

Vážení rodiče,

pokud váháte, jakou rybářskou výbavu pořídit vašemu malému rybáři na náš tábor, tak vám moc rád poradí zástupce hlavního vedoucího Franta Marek. Do začátku tábora Frantu můžete navštívit v rybářských potřebách Spudilová na adrese: Nevanova 1050/11, 163 00 Praha 17-Řepy

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek: 09 – 18h
Sobota: 09 – 12h

https://carpkapr.cz/kontakt/

Franta se v rybařeně pohybuje dlouhou dobu a hlavně perfektně zná řeku Sázavu i přilehlou pískovnu, kde budou děti lovit, tak vám ochotně poradí, jaké vybavení pořídit.

Rybářské potřeby Spudilová je jedním ze sponzorů tábora a díky tomu máme pro děti každoročně krásné rybářské ceny, děkujeme!

Franta Marek se svým oddílem

Za tým vedoucích

Pavel

Potvrzení přijetí na tábor

Vážení rodiče,

s radostí vám oznamuji, že všechny přihlášené děti ke dnešnímu datu přijímáme na letošní ročník rybářského tábora.

Potvrzení vám ještě přijde, byť se zpožděním, do emailu.

za tým vedoucích

Pavel

Poslední 4 místa na letošní tábor

Vážení rodiče,

velice nás těší každoroční obrovský zájem o náš rybářský tábor, děkujeme! Aktuálně zbývají poslední 4 místa v chatičkách, tak pokud mají vaši malí rybáři a rybářky nějaké kamarády, co by s námi chtěli jet, je tu ještě šance se na tábor podívat.

S přihlášením tedy neváhejte.

Za tým vedoucích

Pavel

Přihláška na tábor 2024 ke stažení v sekci: Informace/Přihláška

Přihláška na tábor je již ke stažení, tak směle do vyplňování! Řiďte se prosím pokyny v přihlášce/informacích pro rodiče. Přihlášky eviduje na emailu pouze paní Vodolánová (vodolanova@rybaripraha.cz). Čitelně vyplněnou přihlášku lze zaslat také poštou nebo ji osobně předat na sekretariát ČRS, Územního svazu města Prahy.

Nezasílat, prosím, hlavnímu vedoucímu, my přihlášky neevidujeme, to je v kompetenci hlavního organizátora Rybářů Praha.

Už se na vaše malé rybáře a rybářky těšíme!

Za tým vedoucích

Pavel

Přihlášky na tábor 2024 zde po Velikonocích

Vážení rodiče, milí táborníci,

právě dolaďujeme smlouvy s majiteli kempu v Horce II a máme pro vás dobrou zprávu, přihlášky na letošní ročník tábora naleznete zde na stránkách ke stažení v týdnu po Velikonocích, sledujte proto web.

V loňském roce jsme měli plno za dva dny od zveřejnění přihlášek, proto se zasláním přihlášek neotálejte.

Za celý tým vedoucích vám přejeme krásné Velikonoce, třeba na rybách 🙂

Pavel

Vaši vedoucí vyrazili na rybářskou expedici do Norska

Milí táborníci,

Na přelomu srpna a září 2023 vyrazili hlavní vedoucí Martin a oddílový vedoucí Pavel na již tradiční rybářskou výpravu do středního Norska.

Ulovili jsme spoustu tresek Polack, tresky obecné, dva druhy mníků, pár malých žraloků. Obrovský zážitek bylo pozorování velryb prohánějících se ve fjordu.

A jak jsme si to užili? Natočil jsem krátký film z naší výpravy, tak se pohodlně usaďte a užívejte si to s námi! 🙂

Pavel

Noční bojovka

Po několika ročnících bez bojovky jsme se rozhodli děti trochu postrašit, a to nočním pochodem na Zruč. Děti byli zahnány na desátou do chatiček s tím, že ráno je čeká povinný ranní rybolov. Část vedoucích šla připravit trasu bojovky a část se pustila chvíli po půlnoci do buzení rozespalých táborníků a tábornic. Spoustu srandy jsme si užili už na začátku.. ač jsme je budili s tím, že je nástup na bojovou, jeden klučina dorazil na nástup v plné polní s pruty přes rameno. Druhý táborník se zase za žádnou cenu nechtěl vzdát spacáku v batohu a nakonec s ním absolvoval i trasu, asi kdyby ho ze strašení přepadla únava.

Úkol zněl jasně, spočítat nafukovací tučňáky, kteří vyznačovali trasu a dojít bez úhony do cíle. Okolo náhodného tučňáka byla připravena sladká odměna, která byla však schovaná, a tak se při jejím hledání lépe strašilo 🙂 Asi největší úspěch měl vedoucí Lanďák, který schoval do kukuřičného pole reproduktor a pouštěl do něj realistické chrochtání prasat. Někdo proběhl okolo, někdo se vrátil na začátek trasy a někdo si nadělal do kalhot 😀

Bojovka měla úspěch a mnoho dětí o ní vyprávělo jako o jednom z nejlepších zážitků z tábora.

Pavel

Letecký den pro naše oslavence :)

Hned tři táborníci slavili během našeho tábora narozeniny a tak se sluší a patří všem popřát! Od nás dostali dárek hmotný(boilies, pelety), od táborníků dárek nehmotný… a to zážitek proletět se z mola do vody tak, jak přišli na nástup. Hezky v oblečení, jen mobil mohl počkat v bezpečí na břehu.