Rekordní úlovek z řeky, návštěva mistryně světa v rybolovné technice, fotbálek proti vedoucím.

Dnešní report začneme rekordním úlovkem z řeky Sázavy. Táborník Šimon ulovil nad jezem kapra o váze 9,8kg! Kapra zkušeně zdolal, ale při podebírání nevydržel podběrák, tak to bylo ještě napínavé 🙂 Úlovek je to vskutku mimořádný, tak byl Šimon odměněn speciální cenou. Dostal od vedoucích zbrusu nový podběrák, aby byl vybaven na další lov.

Šimon a jeho rekordní kapr

Během středy k nám přijela vzácná návštěva, dorazila mistryně světa v rybolovné technice. Připravila si pro děti zajímavou přednášku o technice nahazování a na hřišti připravila terče a speciální plachtu, kde si děti mohly pilovat svou techniku a následně i závodit o body do celotáborové hry.

Kačka vyučuje rybolovnou techniku

Zlatý hřeb přišel po večeři, kdy se odehrálo tradiční fotbalové utkání vedoucí proti táborníkům. Na zápas jsme se všichni těšili a musím říct, že to byl vyrovnaný boj! Mladí a mrštní táborníci dávali vedoucím pořádně zatopit, ale nakonec vyhrála zkušenost nad mladickým elánem. Vedoucí si připsali vítězství 4:3, ale to není důležité, protože jsme se všichni dobře pobavili a zápas se obešel bez zranění. Už se těšíme na odvetu!!

není důležité, protože jsme se všichni dobře pobavili a zápas se obešel bez zranění. Už se těšíme na odvetu!!

rohový kop při fotbálku

Nyní se děti přesunuly na pískovnu, největším vydrám dovezeme oběd i večeři v ešusech, aby se mohly tábornicí mohli nerušeně věnovat rybolovu.

Za vedoucí

Pavel

Kačka se závodníky v rybolovné technice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *