Sledujte web i po skončení tábora

Vážení rodiče,

další fotky budou nahrány až po skončení tábora na kvalitním internetovém připojení, sledujte tedy i nadále webové stránky.

Pavel

10 odpovědí na “Sledujte web i po skončení tábora”

 1. Super, už se těším na další fotečky a kdyby časem byly třeba i víkendové kempy, to by byl Fandy splněný sen☺️

   1. Dobrý den, ještě jednou musím poděkovat Vám všem za letošní tábor. Jediné, co mě mrzí, že už Fanda nejel předcházející roky, to jsem ale nevěděla, že je tábor takový jaký je…. prostě SKVĚLÝ 👍. Fanda se strašně moc naučil a zároveň se hodně bavil😊. Už teď se těšíme na další tábor. Přeji krásný zbytek prázdnin a hodně úlovků. S pozdravem Mrázková

    1. Dobrý den Zito,
     děkujeme moc, příští rok se na Fandu těšíme 🙂 Sledujte web kvůli přihláškám. Mějte se
     Pavel

 2. Pavle, Martine, Franto a další, chtěl bych Vám touto cestou všem poděkovat za ty všechny roky co s vámi náš syn Pavel trávil prvních prázdninových čtrnáct dní. Nevadí nám, že měl málo úlovků, že byl málo vidět na fotkách nebo že měl málo sportovních aktivit. Nejdůležitější pro nás je, že on si to užil a vrátil se domu spokojený (i když trochu zapáchající :-)). Děti stárnou a všechno jednou skončí a tak přeji Vám všem do příštích let co nejméně nespokojených sobeckých rodičů a do dalších aktivit mnoho síly a elánu.
  Rybám zdar a nejen jim…
  Petr Urban

  1. Petře, děkujeme 🙂 Pavel je super kluk, vždy když bylo potřeba s něčím pomoci, tak se hlásil mezi prvními. Nikdy nebyl na prvních příčkách celotáborové hry, ale o tomu nešlo. Jak říkáte, hlavně že si to užil! Budeme rádi, když se za námi přijede někdy podívat 🙂 Mějte se, Pavel

 3. Dobrý den,
  ráda bych touto cestou moc poděkovala za syna Petra.

  Na rybářském táboře byl poprvé a přijel nadšený, šťastný a plný zážitků.

  Děkuji vám za vaši práci a trpělivost s mladými rybáři. Odvádíte skvělou práci. Jste prostě jedničky a budu vás všude chvalit.

  Už se těšíme na příští rok.

  Přeji krásné léto.

  Petrův zdar!

  Škarecká

 4. Dobrý den, všem vedoucím, instruktorům i paní zdravotnici :-),
  připojujeme se opožděně k ostatním příspěvkům a ještě jednou bychom Vám všem taktéž chtěli móóóc poděkovat za opět úžasný tábor! Jste opravdu skvělí, vážíme si Vašeho nasazení a nadšení ve Vašem volném čase. Matyáš už se těší na příští rok :-).
  Pěkný den Petra a Aleš Medlínovi

  1. Dobrý den Petro,
   za všechny vedoucí i zdravotnici děkuji 🙂
   Že k nám jezdí táborníci opakovaně nás moc těší!
   Mějte se
   Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *