Stížnost na fotky

Vážení,

Tým vedoucích velice zamrzela včerejší stížnost jednoho z rodičů, že jeho dítko se neobjevuje na dostatečném množství fotek.

Uvědomte si prosím, že vkládání fotek přímo z tábora rozhodně není samozřejmost. Žádná pozitivní zpětná vazba a pouze negativní ohlas nás skutečně mrzí a uvažujeme, že vkládání fotek úplně zrušíme. Stojí nás to čas a raději půjdeme s dětmi na ryby..

Pavel

4 odpovědi na “Stížnost na fotky”

 1. Dobrý den,
  Stížnost na fotky mě moc mrzí. Tábor děláte všichni ze svého volna a myslím, že i bez nároku na honorář. Dětem se věnujete na 120 %…rybolov a další sportovní aktivity pro zpestření, výlet atd. Fanda je nadšený, ještě se mu nikde tolik nelíbilo. Děkuji za Vaši skvělou práci a přístup k chodu tábora, jsem nadšená 👍👍👍.

  1. Dobrý den paní Mrázková,
   děkujeme moc za pochvalu, přesně to nás nabíjí do další práce. Jsme všichni nadšení rybáři, kteří chtějí dětem něco předat a hlavně aby si s námi děti naplno užily prázdniny. Fanda je skvělý kluk a dobrý rybář, budeme moc rádi, když pojede i příští rok!
   Fandy oddílový vedoucí Pavel

 2. Dobrý den,
  fotky prosím prosím nerušit!!!!!!! Já vím, že vás to stojí spoustu času navíc, ale jsou krásné, alespoň vidím, jak si to tam všichni užíváte. A popravdě mi je jedno na kolika fotkách je moje dítě, beru to prostě jako celek. Ono když vám pak vaše pubertální dítě na otázku „Tak jak jste se tam měli?“ odpoví „Hmmmm, dobrý….“ , tak jste vděčný za jakékoliv fotky na kterých vidíte, co tam všechno dělali….
  My jsme letos poprvé, ale klobou dolů před vámi vedoucími. Je vidět, že to máte všechno krásně naplánované ,že se dětem věnujete na 200% a hlavně i po té rybářské stránce se určitě hodně naučí. Máte krásné úlovky, děti si určitě pořádně zachytají. Myslím, že doteď se Kuba tolik na žádném rybářském táboře nenaučil. Já vím, že člověku negativní komentáře a reakce moc nepřidají, ale bohužel se každému nezavděčíte. Lidé jsou totiž různí….. Ale věřím tomu, že těch pozitivních reakcí je a bude určitě mnohem a mnohem víc. Děkuji za Vaši skvělou práci. Mahnová Jana

  1. Dobrý den paní Mahnová,

   děkujeme za pozitivní komentář, fotky tedy určitě budeme nahrávat dál 🙂

   Hezký den, Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *