První dva dny v táboře

Vážení rodiče.

První dva dny tábora jsou za námi, v tomto článku se dozvíte nejnovější aktuality.

Autobus s dětmi dorazil do tábora s lehkým zpožděním kvůli koloně na naší nejstarší dálnici. Děti se ubytovaly na chatičkách a poté přišel čas hlavního vedoucího Martina, který všechny seznámil s řádem tábora. Došlo na představení všech vedoucích, vysvětlení celotáborové hry a po nástupu jsme si šli prohlédnout oba revíry, na kterých budeme po příštích 14 dnů rybařit.

Hned druhý den ráno ty největší vydry tábora již od čtyř hodin prohazovaly řeku a první úlovky na sebe nenechaly dlouho čekat. Po bohaté snídani formou švédských stolů odstartovala celotáborová hra a veškeré ryby se po puštění na svobodu zapisovaly do notýsků a bodovaly se. Dopoledne se lovilo výhradně na řece a námi nově nasazení kapříci byli při chuti. Ulovil se také úhoř, spousta bílé ryby a dokonce jeden candát.

Po obědě se vypravila polovina tábora na nedalekou pískovnu, kde každoročně lovíme trofejní ryby. Hned první den se na nás štěstí usmálo, největší kapr vážil téměř 13 kg. Ulovilo se několik ryb přes 80 cm, když jsme o půlnoci balili udice, spousta mladých rybářů měla na svém kontě životní úlovek.

Dnes odpoledne na pískovnu vyráží druhá polovina tábora, snad budeme stejně úspěšní.

Máme krásné fotky, bohužel v kempu momentálně zlobí wifi připojení k internetu a článek píšu přes mobilní data. Až bude problém vyřešen, zaktualizuji fotogalerii.

Za tým vedoucích

Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *